| FlaFy6666 a întrebat:

am o problema,cand vreau sa ascult muzica pe youtube se aude foarte nasol,si cand ascult muzica din pc se aude foarte bine,nu stiu ce are,am umblat la Realtek HD Audio Manager,am umblat si pe la Volum,nu stiu ce sa mai fac, va rog ajutati-ma dau fundaaa...plz

Răspuns Câştigător
| danidaniel a răspuns:

Sincer!
1.E prima oara cand aud asa ceva dar te-as ruga sa iti instalezi o ultima versiune flash player...SAU
2.Incearca sa nu scrii pe mess skipe sau sa ai deschise mai multe pagini cand asculti muzica...si sa vezi... daca merge!
FUNDA?
sper ca am fost de ajutor big grin