| babobabo a întrebat:

Am un pachet de carti Bicycle Guardians (model clasic care nu se mai fabrica), cartile sunt in stare perfecta, doar cutia lor este rupta.Cam cat as putea obtine pe el?

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Cum am mai văzut un răspuns nu prea se caută la noi. Nu ştiu să îţi spun un preţ exact însă la noi în România foarte puţin faţă de valoarea pachetului. Tomcai.ro okazii sau mercador...pe acolo pune anunţ. Altceva nu prea ştiu ce să îţi zic.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Nu prea se caută în românia laughing interesează-te pe site-uri de vânzări gen okazii şi altele din oraşul tău, noi ce am vrea să îţi spunem?