| lucianos222 a întrebat:

ce imi recomandati, un pachet de carti bicycle standard albastru ( mai am unul rosu) sau un bicycle guardians?(Vreau sa le folosesc pentru trucuri). Astept raspunsurile voastre. Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iZberg a răspuns:

Salut, eu as zice sa te documentezi pe net, care dintre ele au o structura mai groasa, ca sti la trucuri poate ati mai scap cateva, si poate se indoaie si nu as mai bune de nimic, dar eu zic guardians, pentru ca arata si cool! succes la trucuri!