| SkrillexForever a întrebat:

am un telefon symbian
pot s imi instalz cumva android pe el?
sau pot sa il fac sa mi se deschida telefonul ca la IPhone?
se poate cum?
funda!
poate nu ati inteles cum mam exprimat big grin

3 răspunsuri:
| SkrillexForever explică:

A am uitat sa spun ca am Samsung star 2 GT s5-260

| baero a răspuns:

Nu,nu poti sa instalezi android pe el sau sa-l faci sa se deschida ca un Iphone deoarece telefonul tau este facut pentru symbian.

| LadykillerR a răspuns:

In primul rand, android nu poti pune pe el, in primul rand pentru ca nu a facut nimeni unul pentru star 2, plus ca telefonul e slabut, nu ar duce android... Poti eventual sa instalezi o tema android sau iphone... Cauta pe net sa vezi niste teme android sau iphone, vezi poate gasesti si un launcher ceva!