| SandruBogdan a întrebat:

Salutare, exista pe platforma symbian o aplicatie similara cu airdroid de pe platforma android? De ceva timp mi-am schimbat telefonul si cand aveam telefon cu android faceam o gramada de operatiuni practice cu airdroid...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea. Sistemul Symbian a fost parasit de ceva timp find mai putin fiabil. Uite aici cateva pagini cu programe:
http://en.softonic.com/s/programe-symbian:symbian

| al3xander a răspuns:

Nu cred, singura chestie care imi aduc eu aminte la Nokia era ca puteai sa-l conectezi la Nokia suite si puteai scrie mesaje prin bluetooth sau cablu de la calculator oricum nu se apropia nici pe departe de airdroid care este fenomenal.