| Alexxx2014 a întrebat:

Am vazut pe siteul de la parc aventura o chestie cu inchide ochii si sari....Despre ce este vorba si e faci in acea chestie. Vreau va rog sami iceti si mie dar cat se poate de detaliat.Dau FUNDA si VOT

Răspuns Câştigător
| Adixuuu a răspuns:

Te urca pe o scara de la sol cam 16 metri si sari de acolo in gol, nu patesti absolut nimic dar senzatia este uimitoare, asa au vrut ei sa se numeasca aventura asta "Inchide ochii si sari "

| Alexxx2014 explică (pentru Adixuuu):

De exemplu am 13 ani...ma vor lasa

| Alexxx2014 explică (pentru Alexxx2014):

Ma vor lasa?

| Adixuuu a răspuns (pentru Alexxx2014):

Nu mai tin minte daca este interdictie la varsta, dar in proportie de 90% cred ca te vor lasa, pana la urma nu esti asa mic happy!

| Alexxx2014 explică (pentru Adixuuu):

Am 13 ani doarlaughing