| AlexBoy88 a întrebat:

Am Windows 7 Profesional fara licenta.
As vrea sa trec pe Windows XP SP3.
Am 4 GB rami Placa video Navidia GT 440 1GB 128bit procesor
Intel Core 2Duo 2. 20GHz si HDD 320 GB.
E bun Windows XP SP3 pe cerintele astea sau nu?
Dau funda Cine imi explica treaba asta!

Răspuns Câştigător
| dracu14 a răspuns:

Si de ce ai trece pe xp? ai un pc foarte bun, treci pe windows 7 ultimate 64 biti

5 răspunsuri:
| AndreeaD12 a răspuns:

Windows XP este cel mai bun.
Merge XP-ul pe orice cerinte.
Eu am 2 GB Rami si merge super.

| lpavel a răspuns:

Salut! Da poti trece pe XP oricand si la orice ora pentru ca xp e bun pe orice calculator, n-as zice asta despre Win7. Dar cu toate astea Win7 e mai bun decat XP.

| shannygelu a răspuns:

Depinde daca gasesti driverele poti instala fara grija xp este sub windows 7 care cere mai multe decat xp important sa ai driverele

| TakeItSlow a răspuns:

XP este bun pentru orice calculator fabricat din anul 2008 pana astazi, al tau este bunicel, stai pe windows 7!

| kyuby19 a răspuns:

Este bun windows-ul chiar foarte bun, acel windows il folosesc si eu si merge la 2gb ram video 512 procesor 3000+