| alexdarkstar a întrebat:

As dori sa va intreb cu ce as putea face un site pe care ati intra si voi, asa mai util pentru toata lumea...Primeste fundita cel cu cel mai adecvat raspuns, iar vot va primi toata lumea in functie de raspuns...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dana7777 a răspuns:

Ai putea face cu poze interesante de exemplu cel mai mare vulcan sau munte...le gasesti pe google doar cauta bine sa fie cele mai faine happy
fundita? happy

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Fa un site/blog cu pasiunile pe care le ai, si daca intr-adevar e ceea ce iti place tie sa faci atunci sigur vei transmite aceiasi stare si celor care il acceseaza.

Apoi intra pe www.ucoz.ro, un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| badboyvlad a răspuns:

Pai poti incerca www.piczo.com dar nu e tocmai... Fa siteul cu Dreamwave, gaseste un Host si incarca fisierele din siteul tau cu un Program de FTP
Iti spun ca trebuie sa le ai bine cu ele daca nu trebuie sa inveti si asta dureaza...Si e destul de greu sa gasesti un host FREE si bun eu iti recomand 1 daca vrei: www.byethehost.com
Succes!:-p