| CAMAROXx a întrebat:

as vrea sa fac o masina pentru Need for Speed™ Most Wanted de ce programe am nevoie vre s-o fac de la zero nu doar so modific de exemplu dacia logan pentru nfs mw cum a fost facuta? astept raspunsuri dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu programe de grafica 3d precum Maya sau 3dStudioMax. Daca nu ai mai mafut asa ceva ai nevoie de cateva sute de ore de munca sa reuzesi sa realizezi un model la detaliile alea. Si pe urma sa nu crezi ca poti sa il integrezi in joc de unul singur.

1 răspuns:
| CAMAROXx explică:

Multumesc de raspuns.am 3dStudioMax 2012 pro ai dreptate e complicat dar nu ma dau batut dar mai e ceva cum adica ( si pe urma sa nu crezi ca poti sa il integrezi in joc de unul singur.) dupa ce fac masina cum trebuie sa integrez in joc nu e un convertor sau asa ceva?

Întrebări recente