| CostyMe a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un smartphone, iar bugetul este de 600 de lei. Mi l-ati putea recomanda va rog pe cel mai bun? Argumentati-va raspunsul. La un moment dat am vrut sa imi cumpar Allview p5 alldro dar am vazut la o colega ca are liberi decat 300 mb rami. Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EY4KKBBBM/
sau http://www.emag.ro/......DX8LJBBBM/
Nu stiu daca iti dai seama, dar la 600 de lei nu iti poti lua in Iphone 6...Eu personal parca as merge pe Huawei, parca nu am incredere in produsele romanesti...O configuratie decenta ar fi:CPU 1.2 Ghz, Ecran de 4.0 inch, memorie RAM 1 Gb si camera foto de 5-8 Mp.Dar ma indoiesc de faptul ca vei gasi un telefon cu configuratia asta, poate doar second hand.

| sNex96 a răspuns:

Iti poti cumpara cu Samsung Galaxy S2 la mana a doua. Poti sa te uiti la informatii despre el. Este foarte bun.

| DPaul a răspuns:

Desi trece cu putin peste 600 de roni eu iti recomand Samsung Galaxy S Duos.

http://www.emag.ro/......EX9XKBBBM/

De ce?(Am sa iti las mai jos cateva argumente)
1. Dual sim (in caz ca ai doua cartele, este foarte folositor)
2.Marca SAMSUNG inspira incredere pentru mine, si probabil pentru multi alti.
3. 4 GB memorie interna
4. Camera fotot de 5 mpx.
5. Dimensiuni echilibrate raportate la pret.

Din punctul meu de vedere este unul dintre cele mai bune pe care le-ai putea lua, avand acest buget.In plus il are un prieten de aproape o luna si e foarte multumit de el.

Pe langa toate astea tipii de la eMag iti ofera trransportul gratuit in banii astia si cel mai probabil o livrare in maxim 3 zile.

Sper ca ti-am fost de ajutor