| PяĬɔhĬηĐεℓ a întrebat:

As vrea sa invat sa ma dau pe skate dar nu stiu ce sa aleg dintre pennyboard si skateboard. Asadar ce sa-mi iau? Un pennyboard sau un skateboard? De ce? Mai multi mi-au zis skate deoarece e mai greu cu pennyboardul.

P.S.:Sunt FATA

Răspuns Câştigător
| Popa_Eduard_1994 a răspuns:

Intr-adevar e mai greu cu pennyboardul.Dar cu el eu zic ca schmele iti ies foarte bine.In schimb cu skateboardul e mai usor dar schemele zic eu ca iti iese cu 5% mai nereusite.Eu iti recomand pennyboardul, dar tu poti face cum vrei tu.Nu e nimic ca esti fata in oras la mine sunt multe fete din astea mai baietoase ca sa zic sau chiar vor sa incerce ceva nou

1 răspuns:
| playermessi a răspuns:

Mai usor este cu penny bordul deoarece este mai mic si skate-ul nu il poti controla asa de bine