| ÎntrebăriBuneLaSfârşitDeSăptămână a întrebat:

As vrea sa-mi raspundeti la o intrebare:
Deci, (va rog cititi pana la final, e important), scoala noastra organizeaza o excursie prin Transilvania (mai exact profa de istorie). E o excursie la care tare mult mi-as fi dorit sa merg. Dar, e o problema: Intr-o zi de scoala, cand s-a sunat de intrare, eu am vrut sa intru mai repede in clasa (noi trebuie sa facem randuri si intram cu randul). Profa de istorie m-a prins ca m-am bagat in fata la rand si a zis ca nu ma mai ia in excursie. E un lucru atat de minor si ea tot s-a suparat. Am incercat sa-mi cer scuze in repetate randuri, dar nu le-a acceptat. Ea zice ca nu e doar pentru ca m-am bagat, ci si pentru ca as comenta daca nu stiu ce si nu vrea sa stea cu,, gura pe mine"'.
Va rog, ajutati-ma! Spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa ma ia in excursie!
DAU FUNDA!
VA ROG RASPUNDETI URGENT, MAINE (14.04.2017) E ULTIMA ZI IN CARE SE POT DA BANII!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Te pot ajuta eu garantat. Este necesar un gest ori cat de mic... du-i un buchet de trandafiri si ingenuncheaza cu el, pe langa aceasta pregateste-ti un text si memoreaza-l in minte happy BINE ASTA-I PREA DE TOT, daaar 100% nu te refuza. Ai nevoie de curaj mult, o alta modalitate cu care castigi iertare ar fi sinceritatea

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, ce vrei tu sa facem noi? Sa merge noi sa discutam cu profesoara de istorie?
Nu ar fi mai normal, sa te duci cu banii in mana si sa te inscrii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc de raspuns, dar am specificat asta in intrebare, nu-mi accepta banii, nu ma lasa sa ma inscriu.
Desi, zicea ca mai asteapta sa vedem cum ma voi comporta dupa vacanta si zicea ca atunci vom mai vorbi.