| cristiadriana31 a întrebat:

am si eu o nelamurirecrying eu si prietena mea ne "distram" si noi putin, ea fiind virgina am decis doar sa ne "jucam" i-am bagat degetu... in repetate randuri. acuma intra usor de tot si nu o doare deloc. vreau sa stiu doar daca mai e virgina sau nu de la un deget. repet am bagat doar unu nu doua. as vrea sa imi raspundeti cat se poate de serios si de repede. Fundita. multumesc

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai daca nu i-a curs sange are toate sansele sa fie inca virgina. Multe femei au insa himenul elastic si poti baga si doua degete ca nu se rupe decat cu penisul, un penis fiind cel putin gros cam de 3 degete daca nu mai mult. Altora nu le curge nici sange... E cam greu de spus fara un control ginecologic, insa asa cum am zis nu cred ca e cazul sa se fi dezvirginat.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai bagat doar un deget, este virgina. Dezvirginarea se face doar in urma unui act sexual.

| Alcyon a răspuns:

Nu ai cum sa dezvirginezi o fata cu degetul, ca nu e cat un morcov.

| SabinutaG a răspuns:

Totul e posibil)