| ÎntrebăriBuneLaSfârşitDeSăptămână a întrebat:

As vrea sa-mi raspundeti la o intrebare:
Deci, (va rog cititi pana la final, e important), scoala noastra organizeaza o excursie prin Transilvania (mai exact profa de istorie). E o excursie la care tare mult mi-as fi dorit sa merg. Dar, e o problema: Intr-o zi de scoala, cand s-a sunat de intrare, eu am vrut sa intru mai repede in clasa (noi trebuie sa facem randuri si intram cu randul). Profa de istorie m-a prins ca m-am bagat in fata la rand si a zis ca nu ma mai ia in excursie. E un lucru atat de minor si ea tot s-a suparat. Am incercat sa-mi cer scuze in repetate randuri, dar nu le-a acceptat. Ea zice ca nu e doar pentru ca m-am bagat, ci si pentru ca as comenta daca nu stiu ce si nu vrea sa stea cu,, gura pe mine"'.
Va rog, ajutati-ma! Spuneti-mi ce trebuie sa fac ca sa ma ia in excursie!
DAU FUNDA!
VA ROG RASPUNDETI URGENT, MAINE (14.04.2017) E ULTIMA ZI IN CARE SE POT DA BANII!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Te pot ajuta eu garantat. Este necesar un gest ori cat de mic... du-i un buchet de trandafiri si ingenuncheaza cu el, pe langa aceasta pregateste-ti un text si memoreaza-l in minte happy BINE ASTA-I PREA DE TOT, daaar 100% nu te refuza. Ai nevoie de curaj mult, o alta modalitate cu care castigi iertare ar fi sinceritatea

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, ce vrei tu sa facem noi? Sa merge noi sa discutam cu profesoara de istorie?
Nu ar fi mai normal, sa te duci cu banii in mana si sa te inscrii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Multumesc de raspuns, dar am specificat asta in intrebare, nu-mi accepta banii, nu ma lasa sa ma inscriu.
Desi, zicea ca mai asteapta sa vedem cum ma voi comporta dupa vacanta si zicea ca atunci vom mai vorbi.