| SweetCandies a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti niste activitati care le-as putea face alaturi de mama mea.Nu vreau activitati care sa necesite iesitul afara. Vreau raspunsuri cat mai repede! Dau funda! P.S. Sunt fata si am 10 ani.

11 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Descarca monopoly pe pc ..si se joaca doar din click (iar in timp ce jucati puneti si niste muzica) sau sa va uitati la filme. War horse The lovely bones Hachi: A Dog's story ..sau la aste blockbuster-e care merita vazute.

| Seby90 a răspuns:

Sex?

| betty678 a răspuns:

1.Curatenie
2.Remi\Sah
3.Filme
4.Gatit
5.Joc de carti

| adrili10 a răspuns:

Pai la varsta ta ce ai putea face.Eu cred ca i-ar placea foarte mult mamei tale daca ai ajutao in toate treburile casnice si ar fi foarte fericita ca-si are fetita aproape. Sper ca te-am ajutat. FUNDA.

| missoriginalitate a răspuns:

Pai va puteti uita la un film, sau sa va jucati un joc tabla sah remi ascunsea mima depinde ce va place voua

| HappyGirl4 a răspuns:

Jocuri,preparat de dulciuri, carti, si ceva care ii place.imi dai tu prima funda?

| bianca20 a răspuns:

Va puteti peptana reciproc, sa va faceti coafuri amuzante, sa va uitati laun flm impreuna, sau, s-o ajuti sa faceti, clatite, sau ceva de genu, in bucatarie! Poti sa-i povestesti ce nazbatii ai facut pe la scoala, sau ceva de genu!

| 280Monica280 a răspuns:

-gătit/curăţenie
-remi/şah/alte jocuri

| KLADI a răspuns:

Uitati-va la un film faceti un tort chestii de fete:d

| DanyGTO a răspuns:

Pai ati putea juca ceva
jocuri de masa sau pe calculator
sau ati putea gasi un film care va place si sa va uitati.happy

| Madalinaxoxo a răspuns:

Parerea mea este urmatoareabig grinaca ai diferite jocuri ai putea sa te joci un joc cu mama ta daca nu v-ati putea uita la un film.Sa jucati cartti etc.Ati mai putea sa mai vorbiti diferite lucruri sa-i povestesti ce nu iai povestiti pana acum. Sper ca te-am ajutat. Funda?