| Wesson a întrebat:

Exemple de activitati ce pot fi savarsite in familie ( in care sa se implice familia ), nu vreau exemple de munci agricole, casnice, etc., vreau exemple de genul : Vizionarea unui film, iesitul in oras ( la o pizza ), etc. Nu am o familie din care sa ia parte si un copil, deci, sunt eu mama si tatal, ei sunt destul de tineri deci niste activitati in comun.

Cat mai multe exemple pentru a putea extrage ce idei imi plac.

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

In 80% din famili asta e doar un vis happy
Mai ales la mine in familie, ce pot spune...
Mult norochappy
La mine daca trece o duminica si mananc linistit la masa, e divin...
In rest mananc de cele mai multe ori singur la masa, deh nu vreau sa ma cert cu tata si atunci cand manancstraight face
Esti noroc sa te intelegi cu ai tai bine.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Parcuri de distractie, concerte de opera si opereta, expozitii de diverse, plimbat in parc, ajuta si tu la treburile din casa daca ei nu au timp(fa-ti temele ca sa nu le creezi probleme)

| Wesson explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Am uitat sa precizez, eu sunt la facultate, si fac aceste planuri pentru iarna, cand o sa am si eu vacanta.

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns (pentru Wesson):

La felul cum ai formulat parca ai avea 10 ani.dar poti sa faci rezervari la munte undeva la o cabana

| Muffinss a răspuns:

Cel mai dragut mi se pare sa jucati jocuri din acestea, clasice... Monopoly, Remy (nu stiu exact cum se scrie big grin ) şah, scrabble. Sau cărţi, cu diferite porunci sau pariuri.
Distractie placuta! happy

| blueskies14 a răspuns:

Un picnic cand e cald, o mini excursie de weekend, construiti ceva impreuna(casuta de pasari, sau ceva ce v-ar folosi), faceti un colaj cu poze daca aveti, sau un tablou.

| Motanime a răspuns:

Europolis Monopoli

| StiXxX a răspuns:

Pai, da, sa mergi la cinema sa vezi un film 3d, sa mergeti intr-un loc romantic cu o masa festiva...