| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa-mi schimb numele de la ID-ul de Messenger(Cu acel nume vreau sa ma loghez si sa-mi apara la prieteni). Funda pentru cine ma ajuta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei apesi la contact details sus acolo si pui un nume apoi apasa add contact pe tine si o sa fi tu iti dai singur add contact!

| RozyRozyRozy a răspuns:

Nu poti decat daca iti faci alt id de mess
sper ca ai inteles

| Roxie124 a răspuns:

Dai pe id-ul tau, apoi click dreapta -> contact details, si iti pui ce nume vrei.
apoi sus la actions click si send my contact details... si alegi acolo mai multe persoane tinand apasat pe ctrl big grin
funda?