| TheTiger a întrebat:

Asta este cei care au jucat FlameKMt2 http://metin2.flamek.ro/sv1/. Acum 2 zile mi l-am copiat pe la 21:00, am mers pe la shopuri, am vb cu Gm, am adunat yang, am facut lvl, si dupa aia pe la vrei 21:15 - 21:20, s-a inchis si nu sa mai pornit.Nu stiti cand se porneste? Joaca un prieten de al meu, dar deocamdata este plecat din tara, prin Egipt, si nu stie nimic. Puteti sa imi ziceti cand se deshide server? Sau daca s-a inchis? Am mai intrebat si au zis ca merge doar in unele poarti ale zilei, dar mie nu imi merge si la site acolo imi arata offline de fiecare data cand intru. Puteti sa imi spuneti un orar sau ceva? Multumesc Anticipat.As mai avea o rugaminte. dati-mi va rog metine private gen FlameK. Daca nu stiti FlameKu nu mai imi spuneti metine.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://topgames200.com/games/metin2

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine intra la caracter da ma scoate va rog zicetim si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man cateodata nu mere sv din cauza ca cel care a facut sv e si el pe la liceu si nu mere tot timpul ai dreptate si ma enerveaza tot timpul cami vine sa sparg calculatorul cand nu mere sv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metinp.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.locmt2.eu si
www.metin2ro.ilive.ro