| AntonyoBoss a întrebat:

Salut TPU,aveam un joc cand eram mai mic dar nu mai stiu cum se numeste si tot ce imi amintesc ca erau niste gorile care se inpuscau si puteai sa fii pe echipe etc, gaseai arme si aruncai cu grenade si puteai sa iti editezi singur propriul tau nivel si puteai sa te joci.Atat imi amintesc,va rog sa imi raspundeti daca stiti numele jocului, dau funda garantat.
P.S:scuzati pentru categorie dar nu am gasit la categorii jocuri pc/online.

1 răspuns:
| helenka a răspuns:

Mario?