| anonim_4396 a întrebat:

Aveti idee cand apar artificiile respectiv petardele, mai exact unde ( sunt din Bucuresti )

3 răspunsuri:
| 012345678901 a răspuns:

Cand apar "stelutele" betele alea care cand le aprinzi scot scantei apar si petardele cauta prin piete gasesti la bisnitari sau tiganii cu haine nike adidas.

| paulbosul2000 a răspuns:

O sa apara mai tarziu putin... poti lua de la diferite persoane care vind petarzi, artificii. Sper ca te-am ajutat :*

| paulbosul2000 a răspuns:

Mai tarziu putin apar...dar poti lua de la diferite persoane care vand petarzi, artificii etc.