| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Aveti idee daca mai apare vreun film dupa cartea The Diary of A Wimpy Kid? Am vazut Diary of A Wimpy Kid, Diary of A Wimpy Kid : Rodrick Rules si Diary of A Wimpy Kid : Dog Days dar as vrea sa stiu daca mai apare vreunul ca, carti am vazut ca mai sunt! Astept raspuns! Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel putin ultima editie de carte apare pe undeva prin noiembrie anul acesta.

Si da, mai urmeaza sa apara un film Diary of a whimpy kid-The ugly truth, tot prin noiembrie 2013, deci ar mai fi de asteptat.

Oricum toate cele 3 filme de pana acum au fost foarte comice.