| barcelonamessi a întrebat:

Aveti idee unde pot gasi trucuri pe internet cu carti de joc dar care sa nu fie explicate prin video? Sau daca aveti carti interesante cu trucuri cu carti de joc mi le puteti spune?

4 răspunsuri:
| andreicaia99 a răspuns:

Da stiu multe trucuri dar daca vrei uite id meu de mess si vorbim: andrei.caia99
P.S am 2 carti si un dvd te invat si de alea! funda?

| Alaska797 a răspuns:

Prima data bati cartile, apoi iti pui un prieten sa iti aleaga o carte din pacet. Ii spui sa se uite atent la ea, sa o retin (tie sa nu ti-o arate) intre timp ce ele se uita la carte tu te uiti care carte este prima si o reti, si i spui prietenului tau sa puna cartea care a aleso deasupra (tu ai retinut cartea de deasupra,[acum e sub cea care a aleso prietenul tau ] ) bati carile de 2/3 ori dar ai grija sa ramana cartea pe care a aleso el (prietenul tau ) deasupra carti care ai memorato tu. Apoi dupa ce ai batut cartile scoti cate o carte din pacet, in ordinea cum sunt asezate ( sa fie asezate cu fata deasupra ) pana cand ajungi sa iti vezi cartea care ai retiunto deasupra sau dedesubtul unei cari ( mai degraba dedesubtul unei carti ) si ii spui prietenului tau ca, cartea care a aleso el este (ii spui cartea care este deasupra cartii care ai memorato tu ) sper ca te-am ajutat, si ai reusit sa faci trucul. happy Funda? :*