| stangaionut a întrebat:

ca bicicleta mai buna recomandati pana in 600 lei? eu m-am gandit la ceva first bike http://www.firstbike.ro/......cycle.aspx ceva in genul asta? ce parere aveti? eu vreau o bicicleta pentru plimbari in oras,asa de distractie, nu ceva pentru trasee lungi sau munte etc. mersi

1 răspuns:
| Buldog1 a răspuns:

Eu am o bicicleta special pentru munte o bicicleta mai buna ar fi BMX deoarece sunt rezistente dar si pe asta care ai aratato tu arata bine dar mai intai sa verifici daca merg bine suspensile daca franele nu sunt prea stranse iti sugerez sa o iei pe asta