| AlexAttac a întrebat:

Salut TPU,
Cam cat ar costa o pereche de schiuri second-hand formate din clapari, schiuri si bete?
Nu le vreau pentru partie, doar ca sa ma dau cu prietenii pe strada.

2 răspunsuri:
| Oyasumi a răspuns:

Eu personal mi.le-am luat separat de pe okazii.ro skiurile cu 50 lei clapari cu 50
bete de acuma trebuie.Mai ieftin de 180 -200 lei nu ai cum sa eisad

| ThatOneGuy a răspuns:

Am eu niste schiuri de dat, ti le dau pe gratis daca vrei, sunt facute din scobitori din cea mai inalta calitate, care sunt lipte cu lipici cu care is repara NASA rachetele. Daca esti interesat sa suni la urmatorul numar de telefon, sau sa ma adaugi pe skype.

Numar de telefon:0752-suna-ma-napoi
Skype:vand.lopeti.pe.gratis.mercador

Serios...