| elyfel a întrebat:

cand bagi pe cineva in lista de mess cum iti dai seama ca te-a acceptat? am incercat pe yahoo invisible odata si era online, da mie imi aparea add request pending in lista? ce credeti a dat ignore

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu a dat ignore. daca iti va da ignore iti va aparea ca ti-a dat ignore,si nu iti va mai aparea sa ii dai add. fi atenta: eu daca dau add la cineva imi va aparea id-ul acelei persoane in lista mea si in dreptul id-ului respectiv-add request pending,adica in asteptare, si desigur persoana respectiva era online, si chiar daca ti-a dat accept, ea inca nu a aparut in lista ta. uneori apare dupa cateva minute sau ore. dar poti sa vorbesti cu ea, deschizi caseta de dialog si ii dai mesaje. va merge. daca iti va da ignore iti va aparea acest lucru. cand o sa iti dea accept o sa iti apara sa ii dai acceptare.asa apare la mess-ul, versiunea noua.