| d33a_7530 a întrebat:

Cum pot afla daca cineva ma are la ignore pe yahoo messenger? nu sunt sigura ca persoana respectiva mi-a dat ignore, cred ca ma bagat la invisible, iar eu i-am dat ignore si l-am adaugat din nou in lista... iar de atunci cand am sters persoana respectiva din lista si am adaugat-o din nou, a iesit instantaneu de pe mess, fiind online(am versificat cu un site de invisible)si nu a mai intrat.asta s-a intamplat doar cu 2 ore in urma. ce ar trebui sa fac sa aflu daca ma are sau nu la ignore?

4 răspunsuri:
| JsBeibDOLL a răspuns:

Simplu. TE uiti jos, dupa cei din lista ta la Adress Book, daca ti-a dat ignore iti apare acolo i lui/ei

| alexa15_9959 a răspuns:

Nu aveti vreun prieten comun? Cineva care o are si pe acea persoana in lista? Daca da, roga-l sa o intrebe pe pers respectiva daca ti-a dat ignore sau nu. Daca nu, mai incearca tot cu yahoo detector sau altceva sa vezi daca apare off, on sau invisible.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deq e foarte simplu` daca vr sa afli daca te-a bgt pe inv da sau nuo dai dublu`click pe el/ea dupa sus la IMVIronments, see all IMVIronments, Yahoo! Tools, Doodle... daca pagina de desen se deschide inseamna cu te are pe invisible daca nuo s`ar putea sa-ti fi dat ignthinking sper cu te-am ajutat`:*. bafta

| carlasilvana2000_5680 a răspuns:

Daca a iesit acea pers de pe messul tau verifica pe un detector de invizibil daca e online te-a bagat la lista de igg iar daca nu este pe invizibil sau off... fundita?