| teo18 a întrebat:

In vara m-am certat cu prietena mea, si i-am dat ignore din lista mea de mess. Si ea a facut la fel. Cand ne-am impacat, am adaugat-o din nou, si acum nu pot sa mai vad niciodata daca e online, si sub numele ei imi scrie : Add request pending.
Daca ii dau ignore din nou si o adaug, o sa o pot vedea daca e online?
Ce vrea sa insemne : Add request pending?
Apropo, nici ea nu vede daca sunt on.

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Ştergi id'ul din listă, o anunţi când îi dai add din nou să fie atentă şi să accepte. Acel "Add request pending" înseamnă că ea nu a acceptat să o adaugi în listă atunci când i'a apărut fereastra respectivă, probabil din neatenţie.
Succes!