| GabrielStefan a întrebat:

Cand credeti ca va reveni economia tarii la normal si vom iesi din criza?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

Niciodata, Romania e mocirla europei

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai in comparatie cu celelalte tari europene noi am fost intotdeauna in criza.

| CookieMonsterRawr a răspuns:

Am vazut si eu la tv, nu demult.asa din intamplare si era un tip ce zicea ca Romania nu o sa mai fie niciodata cum a fost inainte de 2008. adica, unii cred ca o sa fie un razboi. noua ne-a spun profa de istorie ca in 1900 nusiu cat laughing. era tot asa criza cum e acum, si o fost un razboi si peurma or iesit din criza...si acum, au intrat iar deci, ori o sa fie razboi[ dar nu prea cred...pentru ca in ziua de azi oamenilor mai instariti nu el pasa de ceilalti]. ori o sa murim faliti happy.

| DeeaBlondiii a răspuns:

Dupa ce termin eu falcultatealaughing))