| Inception a întrebat:

cum pot sterge contul de pe mnogochat.com?
Mi-am făcut cont cu Facebook.
Funda.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Pe orice site unde te-ai inscris, ai 2 posibilitati de stergere a contului:
1. Ori ai o posibilitate de stergere a contului prin setari /datele tale personale
2. Ori scrii Adminului site-ului si ii soliciti stergerea manuala a contului (vei primi e-mail de confirmare la adresa cu care te-ai registrat).

Daca nici unul din aceste modalitati nu functioneaza, atunci ai dat de un site cel putin neserios, dar poate unul pirat, care ti-a cules doar datele personale...