| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa un Iphone 2g? Vreau cel mai adevarat pret din 2011.
Si.
Un iphone 2g are internet gratuit sau trebuie sa platesc? Daca ar trebui sa platesc cat ar trebui?

Vreau sa`mi iau unul si nu prea stiu cat costabig grin

2 răspunsuri:
| EuNuTu a răspuns:

Nu stiu exact cat costa, dar iti pot spune ca NU are internet gratuit, pentru asta trebuie sa iti modifici abonamentul si...depinde de reteaua in care esti si tipul abonamenului...

| xt9000 a răspuns:

Eu nu stiu.dar crede-ma ca daca vrei un iphone sa fie 3gs sau 4 ca cele dinainte, 1, 2,3 sunt varza. daca vrei un pret bun ia-ti un ipod touch.e la fel ca un iphone numa ca nu poti suna sau mesaje.dar are wifi,net, mp3, mp4 si acelasi jocuri si costa cam 9 mil