| 0Andreea4 a întrebat:

Cam cat costa o placa de par?happy. nu prea "sofisticata". chiar daca se strica repede. nu este nicio problema. cumpar altahappy. dar vreau sa stiu cat costabig grin.

Răspuns Câştigător
| kikita99 a răspuns:

Eu am dar pe a mea si nu este deloc sofisticata 25 lei si este firma victoric, dar am vazut ca sunt si la 20 lei. Eu o am de un an si sunt multumita.

1 răspuns:
| Genuitoarea a răspuns:

Buna,
Exista placi foarte ieftine 15 lei.20 dar nu sunt de calitate si iti strica parul.Cel mai bine este sa iti strangi banii si can dstangi cam 200 lei sau chiar mai putin eu zic in mare.sa te duci la un magazin si sa cauti o placa de la Remington,asa economisesti bani,parul tau nu va fi ars si placa o poti folosii cativa ani.
Sper ca ti-am fost de folos, succes maine si sper sa ai cea mai frumoasa zi din viata ta! Un an nou fericit si plin de bucurie, sanatate si dorinte implinite. La revedere!