| xxzzx a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iPhone 2G la mana a doua, costa 500RON.

Nu stiu ce trebuie sa fac pentru a avea internet pe el.Nu am wireless in casa. Ce aplicatii trebuie sa am pentru a merge netul? Am auzit si ca ar trebui sa am o cartela cu internet inclus, cat costa acea cartela?

Va rog ajutati-ma. FUNDA!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cu 500 lei, chiar si mai putin iti cumperi iPhone 3G de pe okazii! Cum sa dai 500 lei pe 2G?
http://www.okazii.ro/cautare/iphone+3g.html?autoc=write

Cel mai usor si mai ieftin este sa-ti bagi wireless in casa! Alte aplicatii pentru a-ti merge netul nu iti trebuie! Le are incluse in meniul de baza.

| xxzzx explică (pentru neluL):

M-ai convins sa imi iau 3G dar nu stiu cum sa fac, daca este valabil acesta http://www.okazii.ro/catalog/60384093/iphone-3g.html dar mai sunt si alte oferte

| neluL a răspuns (pentru xxzzx):

Da mai este valabil 2 zile! (este diferenta intre 2G si 3G)

3 răspunsuri:
| xxzzx explică:

2G e in stare buna...si eu stau in Craiova big grin