| alexarabu32 a întrebat:

cati ani trebuie sa am ca sa joc la pariuri? mai exact loto polonia.

4 răspunsuri:
| ferdin a răspuns:

Poti juca de la ce varsta vrei dar ca sa scoti castigul trebuie sa ai 18 ani.

| Scheider a răspuns:

| xBuSy a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani. Poti juca si fara sa ii ai impliniti, insa daca e vorba de un castig iti trebuie 18 ani ca sa scoti banii iti ridici premiul ( asta daca e vorba de o suma mare )

| PRojectNCDN a răspuns:

ARTICOLUL 7
(1) Este interzisa participarea la joc a persoanelor care nu au implinit varsta de 18 ani si a angajatilor organizatorului. In acest scop organizatorul este indreptatit sa ceara de la jucator actul de identitate.

Întrebări recente