| Laura1074 a întrebat:

Ce activitati faceti in timpul liber?

13 răspunsuri:
| e7d7n7 a răspuns:

Sport.

| Fabiana2R a răspuns:

Mult sport. Imi place sa fiu activa si sa ma mentin in forma. Imi place de asemenea sa ies in oras la cate o cafea cu prietenii sa mai vorbim, sa ma plimb cu iubitul, uneori sa merg la strand sa ma mai bronzez, uneori sa citesc ceva placut mie.

| Negru_Iosif_1998 a răspuns:

Pai eu ascult muzica deoarece ea da ''suflet'' sportului, pe care il si practic...iar sporturi practic skateboarding, ma plimb cu bicicleta sdar cel mai mult ma distrez cu prietenii...

| mihnulet a răspuns:

Ciclism sau handbal ca te scapa de toate grijile happy

| Horror21 a răspuns:

Fotbal in general.

| AvalohAlyn a răspuns:

Citesc,ma plimb cu masina,cu bicicleta, vizionez meciuri de fotbal, stau la pc(cam mult ce-i drept) si joc jocuri la pc sau pe site-uri de socializare, ascult muzica, ma uit la filme..merg si la Biserica cand e mai goala si linistita sa ma rog in liniste.
Imi place foarte mult sa citesc, sa urmarest sport si sa ascult muzica.
Numai bine

| Lynna a răspuns:

Buna. In general citesc, mai ales afara, acum cand este atat de frumos. Imi place, de asemenea sa ascult muzica, sa fac miscare...

| TheCritic a răspuns:

Hm... Sport. Sport. Sport.
Imi place extrem de mult ciclismul, tenisul si inotul si nu ratez nicio ocazie sa le practic iar mereu dimineata sau seara fac jogging 30-45 de minute. Dar atunci cand nu imi permite vremea sau cand nu am chef, ma uit la un film, ma joc pe computer, cant sau citesc.

| TheCritic a răspuns:

Tie ce activitati iti place sa faci in timpul liber?

| MuffinBlueberry a răspuns:

Buna!
-asculti muzica
-citesti
-stai la PC
-te uiti la un film
-desenezi
-te plimbi\sport
-stai cu prietenii
-TV
-vorbeste la telefon
-activitati gen origami

| Iubibilăă a răspuns:

Ma plimb prin oras, in parc.
Tu ce faci?
Pa, pa.

| Spike_Tiberyu_1991 a răspuns:

Rugby, Baschet sau footbal

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Pai eu in timpul liber citesc, vizionez anime-uri, ascult muzica ( ma relaxeaza foarte mult ), ies la o plimbare cu prietenii, raspund la intrebari pe TPU, etc.