| Megan321 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce activitati faceti in timpul liber?

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Vad filme,ascult muzica, socializez pe siteuri, raspund la intrebari pe TPU, merg la pescuit, la un gratar cu prietenii.

| laurentiu80 a răspuns:

Laba...

| єχcєєℓ a răspuns:

Citesc
Ascult muzică
Stau pe TPU
Desenez
Mă uit la filme
Ies pe afară cu prietenii
Sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oho... n-ai vrea sa stii rolling on the floor)) Fotbal, somn, somn si ghici... iarasi somn laughing

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Eu în timpul meu liber citesc, ies în oraș cu prietenii, pictez, ascult muzica.

| LimonadaBaa a răspuns:

Eu jucam fotbal pana sa-mi rup piciorulaughing

| EddyEnergyStar a răspuns:

Citesc,ma recreez,ies cu prietenii cu bicicletele sau pe jos,sau ne jucam jocuri distractive,mai ajut parintii,ma joc pe pc,mai ies cu familia la picnik sau la plimbare.
Si alte activitati, cum ar fi:ascult muzica, ma uit la tv, ma joc pe-afara, sport, somnik...

| alexro93 a răspuns:

Eu unul joc fotbal happy

| OstachiAndrada1978 a răspuns:

Ascult muzica stau pe netttt dansezz ies in orassss merg la magazinnn

| INNA23 a răspuns:

Sport, ma uit la filme, ies cu prieteni, stau pe TPU, ascult muzica.