| andrei a întrebat:

Spuneti va rog niste activitati pe care le faceti in timpul liber!happy

Răspuns Câştigător
| Malphas a răspuns:

Ma dau cu rolele, alerg, joc handbal fotbal, ma plimb prin parc, ascult muzica, citesc, compun versuri, invit cativa prieteni pe la mine sa ne uitam la filme de groaza devil...

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Playstation 3, internet, televizor.

| pwp a răspuns:

Citesc
stau la calculator
ies afara
plimb cainele

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sa stai pe buda, dar nu pe mine ca te musc

| tinka a răspuns:

Es cu prietenii, ascult muzica>>> cel mai bine, distreazate ))

| lunateca a răspuns:

Joc basket, scriu poezii, citesc, ma duc la piscina(vara) si iarna la patinoar, ma plimb, stau cu prietenii...si as putea continua asa o zi intreaga