| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce activitati va ocupati timpul liber? (de ex: faceti poze, pictati, colectionati diverse obiecte)

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Cand eram mica colectionam servetele. Mai tarziu, in liceu si in primii ani de servici, pictam si scriam versuri. Acum scriu la revista noastra mai degraba studii profesionale... si eseuri de literatura comparata. Imi place sa fac poze...
Unul dintre hobby-urile mele recente este sa raspund la intrebarile pe TPU.

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Stau de vorba cu sotul meu, conversatiile noastre fiind inepuizabile, stau pe TPU, citesc.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Drumetii.......si multe poze...

eileen
| eileen a răspuns:

Cand sunt libera si am bani in buzunar, fac shoppinghee hee de colectionat, colectionez revista Business, nu pierd nici-un numar, felicitari si vederi de prin locurile pe care le vizitez, servetele si agende.
Imi place sa fac poze, astept sa dea caldura sa pot iesi in aer liber mai multwinking

| andreutz a răspuns:

In cea mai mare parte a timpului, doar 2 activitati: sportul si plimbatul prin tara..altceva nu prea stiu sa fac big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Pictura si cheltuitul banilor

| DenissaDeea a răspuns:

Pai in timpul liber /ma relaxez ingrijind floriile de apartament care am o pasiune pentru florii si o colectie frumoasa/Poze/experimentez prajituri/stau pe TPU/cand si cand ma mai relaxez citind/in general ma atrag lucrurile interesante:

| Krina a răspuns:

Eu am o colectie impresionanta de timbre (aprox 7000), printre care se afla si timbre foarte vechi.
Iar in timpul liber imi place sa cant la pian happy

| galileo a răspuns:

Ceau. Inca sunt la liceu, si sunt implicat in foarte multe activitati extrascolare. Dar in timpul care imi ramane si mietongue...il petrec plimbandu-ma cu bicicleta, stau in fata calculatorului, fac poze. Am o colectie de pixuri pe care lunar o imbunatatesc:d.

| Angyclon a răspuns:

Origamihappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fotografia este pasiunea mea, decoupage pe sticla alta pasiune. si mai am obiceiul de a expeimenta pe copii si sot inventiile mele in ale"bucatarelii".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare are activititati. Eu sunt inca la liceu si nu am nimic de facut in timpul liber care sa ma pasioneze. Vreo idee?

| DonJokeru a răspuns:

Nu gasesc nimic ce sa ma satifasca!

| Dorel_Marcel_Furtuna_1966 a răspuns:

Dupa finalizarea responsabilitatilor, timpul liber il dedic calatoriilor, sau imbin utilul cu placutul, mai lucrez pe internet, ascult muzica, dau curs invitatiilor facute de familiii prietene de a ne petrece timpul in mod placut.

| Monishh_Doar_1999 a răspuns:

Ne plimbam cu prietenii, facem teme, ne jucam e afara, etc etc...phbbbbt