| aaaaa_8179 a întrebat:

Ce minecraft imi trebuie pentru un mod de elicopter sau avion? dati-mi link-ul de mod si scrieti-mi va rog si ce serie de minecraft imi trebuie pentru modul respectiv.Multumesc!

2 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Pai se numeste airfight cateodata sau dropship daca nu le gasesti asa incearca plane minecraft mode happy bafta

| aaaaa_8179 explică (pentru NopeCheers):

Am incercat dar nu stiu cum se instaleaza... l-am dezarhivat si l-am pus in minecraft jar.....am minecraft 1.4.7