| gabrielosss98 a întrebat:

Salut TPU,ce planuri aveti de sarbatori, dar dupa ele? Am mult timp liber si nu stiu cu ce sa il ocup.

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pai eu de sarbatori sunt in Cehia, pana la anul. Apoi ma duc in tara, mai stau putin si plec inapoi in Grecia. Deci planurile mele nu cred ca te ajuta in vreun fel sa iti ocupi timpul tau liber, dar incearca sa faci ceva ce iti place. Gaseste-ti o pasiune, ocupa-te de asta. Iesi cu prietenii, vizioneaza filme, lucreaza ceva.

| BiaIoana98 a răspuns:

La patinoar,intr-un mall, pe la bunici(la tara) mozol pe-a afara, viziteaza un prieten, filme multe de vazut mai ales cele cu Jim Carrey, cumpara-ti o/mai multe carti cu bancuri.Sunt atatea de facut.Incepe sa-ti scrii un jurnal despre intamplari amuzante, orice sau scrie-ti tu propria poveste. Picteaza, chiar daca crezi ca nu te pricepi, incearca.

| YoVyLLy a răspuns:

Mergi cu familia si vizitati ceva, iesi la o bataie cu zapada cu prietenii.

| PeaceLoveMusic a răspuns:

Sporturi de iarana...si de sarbatori stai unitihappycraciun fericit:*:*:*