| FataCuChitaraMunților a întrebat:

Ce planuri aveți de Sărbători?

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Amor salbatic ca in jungla

suntserios
| suntserios a răspuns:

Absolut niciunul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Stau pe acasa, cat mai chilleanu posibil. Cu oameni, brad, pisica si exces de calorii.
Vreau sa ies, dar nu sa plec in alta parte.
Tu?

| FataCuChitaraMunților explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu o să lucrez, cu programul de 12 ore.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru FataCuChitaraMunților):

Lucrezi in turism?

| Nirvanaaa a răspuns:

Probabil voi rămâne acasă ca sa mai învăț și sa stau cu familia.

| StoicAnalysis a răspuns:

Ca majoritatea. Cu familia si prietenii ( daca este cazul ) la craciun, si de revelion, undeva la o cabana rezervata cu prieteni si rude.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea devreme sa mă gândesc încă la asta.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Acasă ne da liber șeful 2 săptămâni de la muncă și stau acasă și ma uit la. Recorder și podcasturi și România te iubesc.

| Sportacus123 a răspuns:

Maraton de filme pentru adulți. O să trec în 2024 cu mâna în pantaloni probabil.