| Th3Public3N3MY a întrebat:

Ce se intampla daca instalez un antivirus in d? Nu mai am spatiu in c si de aceea il instalez in d.

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Nu conteaza,dar mai elibereaza diskul C, pentru ca el este cel mai vulnerabil disk, acolo sunt toate datele si acolo virusul ataca.Nu supraincarca diskul mai baga si in d, eu personal in C tin doar programele importante in rest sunt toate jocurile filmele programele suplimentare in D

2 răspunsuri:
| Xutsa a răspuns:

Din cate stiu, nu are importanta locul instalari unui program sau altele de genul intr.un pc. tot ceea ce este important e sa functioneze.

| JsTX000 a răspuns:

Nu este nici o problema si eu l-am avut odata instalat in D