| anonim_4396 a întrebat:

Cine a castigat in sezonul acesta de la "Romanii au talent"? Daca mi-ati spune si cine a fost pe locurile II si III ar fi minunat! Funda! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Locul I - Bruno Iacobeţ, dresorul de caini.
Locul II - Vlad Grigorescu, magicianul.
Locul III Eduard Andrei Sandu, ventrilocul.

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Locul I - Bruno Iacobeţ, cel cu câinii
Locul II - Vlad Grigorescu, cel cu magia
Locul 3 Eduard Andrei Sandu, ventrilocul cu Romeo şi nea Alecu...

| dyanakitty a răspuns:

Bruno iacobet e castigatorul sezonului 3 apoi locul 2 a fost magicianul iar locul 3 cel cu papusele eduard funda?

| iiXoxo a răspuns:

01:22 Castigatorului locul I si al marelui premiu este Bruno Icobet.

01:21 Castigatorul locului II este Vlad Grigorescu.

01:20 Castigatorul locului III este Eduard Andrei Sandu.

01:18 Al treilea concurent votat este Bruno Icobet.

01:17 Vlad Grigorescu este cel de-al doilea concurent cu cele mai multe voturi primite de la telespectatori.

01:15 Eduard Andrei Sandu este unul dintre cei trei concurenti votati de public.

01:13 Pe scena intra cei 15 finalisti. Marele castigator va fi anuntat in cateva momente.

| XqS a răspuns:

Locul 1. Bruno Dresorul de caini