| MissVamp a întrebat:

Cine a castigat finala de la romanii au talent sezonul 2?

Răspuns Câştigător
| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Finala de la ''Romanii au talent'' sezonul 2, 2012, a fost castigata de...Cristian Gog.

18 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cristian Gog...
Sunt foarte dezamagita...Krem merita!

| Elektro a răspuns (pentru pwp):

Ca,ce? mai mult povestea decat canta

| MissVamp explică (pentru pwp):

Si eu cred ca krem merita, saracul a venit bolnav la concurs!

| pwp a răspuns (pentru MissVamp):

Da exact...pentru nimic sad

| MissVamp explică (pentru pwp):

Ce pacat! era bun.

| MrAngelus a răspuns:

Cristian Gog

Pe următoarele două locuri în finala "Românii au talent" s-au situat Mihai Petraiche şi Cristian Leana.

http://romaniiautalent.protv.ro/......alent.html

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! din punctul meu de vedere, nu a castigat cine trebuia...dar asta e...
a castigat ..mentalistul Cristian Gog.straight face
O ZI FRUMOASA SA AI!

| Elektro a răspuns (pentru caramela):

Si tu cine ai vrea sa castige? rolling eyes

| caramela a răspuns (pentru Elektro):

Nu are importanta, vad ca nu mai poti sa iti dai cu parerea ca iti sare lumea in cap...

| IoNyXxX a răspuns:

Cristian Gog.

| FlAiser a răspuns:

Oare putem noi ca oameni sa scriem un raspuns,, oare putem noi ca oameni sa stim cine a castigat,,,(cristian dog a castigat)

| αlєxαηdєяυ a răspuns:

Caramela omul a intrebat cine a castigat nu cine credeai tu ca trebuie sa castige!

| caramela a răspuns (pentru αlєxαηdєяυ):

Am raspuns, dar a fost si punctul meu de vedere...am dat in cap cuiva? am injurat/jignit?

| Alynutzu90 a răspuns:

Cristian Gog happy dar nu trbuia sa castige el dar nai ce sa-i faci

| Raoul00 a răspuns:

CRISTIAN GOG a castigat UITE VIDEO AICI http://www.fanatictv.net/2012/05/cine-castigat-romanii-au-talent-2012.html
Pe locul doi s-a clasat Cristian Leana iar pe locul 3 Mihai Petraiche. Sper ca am fost de ajutor

| IzukKka a răspuns:

Cristian Gog