| IuliaMihaella a întrebat:

Cine are cont pe desenatori.ro? Cine are si cine vrea sa fim prieteni pe acel site sa imi spuna ce nume are pe desenatori.ro ca sa-l caut. Numele meu este Black_@ng3l. happy big grin

Răspuns Câştigător
| l1feincolor a răspuns:

Bunna, happy am si eu cont pe desenatori.ro de un an si ceva, numele meu este Al3x! k]P! T! k[. Cauta-ma happy

| IuliaMihaella explică (pentru l1feincolor):

Te-am gasit.Ai niste desene superbe. Continua tot asa!happyhappy si iti urez La multi ani! sa ai parte de foarte multe bucurii in anul care vine.

| l1feincolor a răspuns (pentru IuliaMihaella):

Multumesc mult :X Si eu te-am gasit si imi plac foarte mult desenele tale. Iti urez an nou fericit si la multi ani kiss

4 răspunsuri:
| cata_4290 a răspuns:

Sal,tocmai mi-am facut si eu cont,dar ce pot sa zic este ca ce am vazut acolo nu-mi place deloc,alea sunt desene de amatori? OOO ALEA SUNT PICTURI ADEVARATE FRATE, CE TARE nu stiam ca exista un asa site, bravo tie si mergi la Tonita nu sta acasa...jeje te-am speriat un pic asa-i?

| Andreiutzu1995 a răspuns:

Si eu am cont pe "Desenatori.ro", numele meu este Andrei557 big grin (CAUTA'MA):d