| 3my098 a întrebat:

happy
Cine joaca tanoth? Si ce level aveti?
Si intrebarea mea adevarata este :
Cine vrea sa vina in alianta mea "Akatsuki" Pe tanoth Sunt level 24 Si avem in alianta membri de : 19, 16, 7, 3, 24.Suntem pe locul 500 din 1617 Cel mai mare dmg am dat 7000 (Cu alianta) Nu trebuie sa donati decat din prietenie.

Momentan 1 loc disponibil Dar cine mai vrea in alianta donez eu bani si fac loc.

Pentru contact. Scrieti aici Sau pm pe tanoth la numele "karacea"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma *** in ea de joc ca de geaba le scriu nume de jucator si parola etc etc...