| LevBestCont a întrebat:

Cum pot sa sutez mingea de fotbal mai tare adica mai puternic si mai departe? nu prea am forta in picior. dau funda pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| cretuvasile a răspuns:

Incepe si antreneaza-ti piciorul. fa muschi la picior si antreneaza-te cu mingea.suteaza mai mult. dar nu conteaza prea mult forta, ci cat de tehnic sutezi. daca faci cum iti spun eu o sa sutezi si mai tare si mai frumos.winking

3 răspunsuri:
| Madalyn a răspuns:

Pai ti-ai raspuns singur la intrebare... straight face
daca nu ai forta in picior, cat de departe te astepti sa o sutezi?
Mie nu-mi place fotbalul insa am un prieten care are o tehnica de zboara mingea cat colo laughing da cu varfu-n eawinking incearca si tu!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Da cu latu nu cu tzaul(ca sa intelegi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand lovesti mingia lasa corpu aplecat in fata(lasati greutatea pe mingie)