| anonim_4396 a întrebat:

Cum se decoloreaza parul de pe corp cu apa oxigenata? face vreau rau pielii?

parul isi va mai reveni la culoarea initiala...si imi poate da cineva o poza sau macar sa imi spna cum va arata...voi ati incercat? fundita pentru cel care imi spun cat mai multe despre asta

multumesc anticipat

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Pur si simplu pui apa oxigenata pe vata sau o carpe, si dai peste firele de par de mai multe ori.
Lasi putin si apoi te speli.
Firele devin blonde, pielea nu pateste nimic.
In momentul cand firele cresc, vor avea tot culoarea initiala, nu ti le decoloreaza pe vecie.

Întrebări recente