| 001ab a întrebat:

Am si eu o intrebare: Apa oxigenata, cea obisnuita pe care o gasim si la farmacie decoloreaza parul? Eu am incercat si nu functioneaza deloc. Eu am parul blond inchis si vreau sa il fac mai deschis. Cum sa fac sa functioneze? Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Da functioneaza daca lasi sa actioneze cca 20 minute si apoi clatesti bine cu apa calduta, se cunoaste a mai multe aplicari dar sa stii ca-ti arde parul.

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Am fost decolorata cu apa oxigenata acum cativa ani dar nu mi a placut nuanta, parca eram vulpe