| FrozEenSoul a întrebat:

big grin
M-am apucat de desenat big grin
Am desenat multe chesti si nu mai am idei big grin
Cine imi da cele mai multe idei pentru desene primeste funda tongue
Bye

3 răspunsuri:
| VORTEX a răspuns:

Eu am desenat pe o foie A3 o icoana,poti face si tu la fel sau poti desena peisaje, paduri, munti cu rauri, pasari exotice etc.

| animeegirl16 a răspuns:

Poti desena diferite specii de animale sau de pasari, sau anumite lucruri care ti se par interesante...de ex, eu am multe desene cu plante, flori sau chipuri. succes big grin

ps: atata timp cat desenezi din placere, cu siguranta o sa iti vina multe idei bune happy

| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Depinde ce stii sa desenezi, poti face cariucaturi ale politicienilor, pe basescu il faci ciclop