| Andrei900Boss a întrebat:

Salut TPU

daca am castigat cartonase de pungi de chio unde trebuie sa ma duc sa castig pungi gratis?

Răspuns Câştigător
| curioasa210 a răspuns:

La magazinele participante. Intra pe site-ul lor si cauta magazinele din orasul tau (daca stai la tara cauta magazinele din orasele cele mai apropiate)

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

La magazinul de unde ai cumparat pungile chio.

| MolnosAndrei a răspuns:

Eu cand am castigat cartonase de pungi de chio m-am dus la kaufland

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei900Boss explică (pentru xCangur):

Ce funda? ca tu ai spus la magazinul de la care ai cumparat pe chio nu a aratat Calea vitan auchan.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei900Boss explică (pentru xCangur):

Am spus ca la calea vitan auchan nu se da cartonase si tu, te duci la magazinul de la care ai cumparat punga de chipsur ca ai castigat acel cartonas? ca pe site-ul www.chio.ro arata magazinele unde se da cartonasele in schimbul pungilor.

| Andrei900Boss explică (pentru xCangur):

Am spus ca pungile de chio nu se da la magazinul Vitan auchan in schimbul cartonaselor. si raspunsul corect era curioasa210 ca a spus
La magazinele participante si da acum stiu.

| Elizacool2018 a răspuns:

Ar trebui sa intri pe net pe acel site, acolo sunt toate informațiile.

Întrebări recente